Kategorie

Dostawa
Bezpłatna dostawa od 399zł

Koszt wysyłki od 6,50 zł

 Przesyłki kurierskie

  do 32kg tylko 19 zł.

Reklama

Sklep muzyczny - instrumenty

Polecane marki

forcarp pellety karpiowe i dodatki wędkarskie

Regulamin

Regulamin


Właścicielem sklepu internetowego "gofishing.com.pl" jest firma "J&J Jacek Kocoń", 23-200 Kraśnik, ul. Zaklikowska 13

Zamówienie może złożyć osoba, która ukończyła 18 lat. Sklep "e-muzyczny.com"  zastrzega sobie prawo do odmowy realizowania zamówień budzących uzasadnione wątpliwości (np. błędy w formularzu zamówienia uniemożliwiające kontakt z zamawiającym).

Warunkiem realizacji zamówienia jest czytelne wypełnienie formularza zamówienia podając wymagane dane.

W przypadku wystawienia faktury VAT, złożenie takiego zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wystawienie faktury bez podpisu kupującego.

Termin dostawy towarów zakupionych na stronie, których status dostępności w momencie zamówienia określony był jako 'dostępny' wynosi do trzech dni roboczych. Zazwyczaj wysyłka następuje tego samego lub następnego dnia roboczego od daty złożenia zamówienia.

W przypadku braku zamówionego towaru na stanie (status dostępności określony jako 'brak') powiadomimy klienta (telefonicznie lub pocztą elektroniczną) o  przewidywanym czasie oczekiwania na dostawę i realizację zamówienia.

Ceny towarów w sklepie "gofishing.com.pl" są podawane w PLN i zawierają podatek VAT.

Towar zakupiony w sklepie "e-muzyczny.com" jest fabrycznie nowy i objęty jest gwarancją danego producenta. 


Zamawiający może odstąpić od umowy bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni, liczonym od dnia wydania rzeczy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

W przypadku podjęcia decyzji o odstąpieniu od umowy, Zamawiający powinien odesłać przesyłkę należycie zapakowaną w terminie 10 dni od jej otrzymania. Przesyłka taka jest realizowana na koszt Zamawiającego (może być zrealizowana za pomocą firmy kurierskiej np. DPD, świadczącej usługi na rzecz sklepu e-muzyczny.com). Przesyłka powinna być dobrze zabezpieczona (np. folią ochronną) tak, aby nie doszło do jej uszkodzenia podczas transportu. Zwrot wpłaty należnej za towar zostanie dokonany do 3 dni na konto kupującego.